FORMOZA CHALLENGE 2018 Biegnij z nami, CARITASAMI, w Drużynie Caritas!

Formoza Challenge to bieg terenowy z ekstremalnymi przeszkodami. Dołącz do Drużyny Caritas i poczuj smak radości biegania i pomagania jednocześnie!

„Otwieramy swoje serca dla innych" - XV Ogólnopolska Pielgrzymka Caritas do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

–Nie wszyscy w życiu mają tak dobrze, a my swoją pomocą pokazujemy, że inni są potrzebni. Człowiek w trudnej sytuacji zapomina, że jest człowiekiem – mówią wolontariusze Caritas. W sobotę, 14 kwietnia, po raz piętnasty spotkali się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Ogólnopolska Pielgrzymka Pracowników i Wolontariuszy to zwieńczenie Tygodnia Miłosierdzia, patronalnego święta Caritas w Polsce.

KOMUNIKAT Caritas Polska

KOMUNIKAT Informujemy, że na konto Caritas Polska wpływają pierwsze darowizny od członków rządu Rzeczpospolitej Polskiej. Wszystkie środki zostaną przekazane na programy "Tornister Pełen Uśmiechów" oraz "Skrzydła".

Konkurs: 100 projektów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Caritas Polska zaprasza Caritas Diecezjalne do składania wniosków na realizację projektów w ramach konkursu "100 projektów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski". Wnioski można składać do 20 kwietnia 2018 r.

I zdarzył się cud! Ponad 100 tysięcy uzbierane dla pani Joanny - DZIĘKUJEMY!

O pomoc w walce z dominującą chorobą Joanna apelowała we wrześniu 2017 r. W ciągu pół roku dzięki wpłatom za pośrednictwem serwisu www.pomagam.caritas.pl i bezpośrednio do Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej udało się zebrać całość kwoty - 110 000 zł!

Trzecie urodziny serwisu www.pomagam.caritas.pl!

Marceli zyskał pieniądze na niezbędne leki ratujące Jego życie, Oluś ma dopasowany sprzęt rehabilitacyjny, a Pani Marzena wymarzoną windę. Wszystko dzięki dobroci darczyńców na portalu POMAGAM.CARITAS.PL. Łącznie zebrali poprzez serwis 2 530 017, 50 zł pomagając 106 osobom!

Pomagamy na 100! - 100 SEKUND DOBRA

"Pomagamy na 100" to program wpisujący się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach kampanii ponad 100-letni Polacy radzą jak przeżyć dobrze życie. 

Dziesiątki ofiar ataku chemicznego w Douma (Syria). Wojna trwa nadal.

Większość Polaków niewiele rozumie z tego, co obecnie dzieje się w Syrii. Potwierdzają to informacje o ostatnim ataku chemicznym. Docierają do nas wyrywkowe informacje o atakach i ofiarach, a strony konfliktu często zaprzeczają, że są odpowiedzialne za zbrodnię. Tak jest i tym razem.

Pomagamy na 100! - PAN JAN (103 lata)

"Pomagamy na 100" to program wpisujący się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach kampanii ponad 100-letni Polacy radzą jak przeżyć dobrze życie.