FORMOZA CHALLENGE 2018 Biegnij z nami, CARITASAMI, w Drużynie Caritas!

Formoza Challenge to bieg terenowy z ekstremalnymi przeszkodami. Dołącz do Drużyny Caritas i poczuj smak radości biegania i pomagania jednocześnie!

Dzień Świętości Życia w koszalińskim Domu Samotnej Matki

Prawie czterdzieści osób przybyło 9 kwietnia do koszalińskiego Domu Samotnej Matki, by uczestniczyć  w obchodach Dnia Świętości Życia i podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

XXIV Targi Wydawców Katolickich [ZAPROSZENIE]

Serdecznie zapraszamy na stoisko Caritas Polska na XXIV Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dn. 12 – 15 kwietnia 2018 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Pomagamy na 100! - PANI JANINA (103 lata)

"Pomagamy na 100" to program wpisujący się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach kampanii ponad 100-letni Polacy radzą jak przeżyć dobrze życie. 

Pomagamy na 100! - PAN KAZIMIERZ (105 lat)

"Pomagamy na 100" to program wpisujący się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach kampanii ponad 100-letni Polacy radzą jak przeżyć dobrze życie. 

PRZEDŁUŻAMY konkurs dla osób niepełnosprawnych WTZ Caritas - „Jeden dzień z życia warsztatów w obiektywie”

Wydłużamy termin nadsyłania prac na konkurs dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej do 23 kwietnia 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu planujemy na 10 czerwca.

III Chrześcijańskie Forum Młodych [ZAPROSZENIE]

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo zaprasza na III Chrześcijańskie Forum Młodych, które odbędzie się dnia 14 kwietnia na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie adresowane jest do studentów oraz maturzystów z całej Polski.

Caritas Polska od kuchni

Do zespołu kucharzy w w kompleksie hotelowo-gastronomicznym fundacji Pro Caritate przy Caritas Polska dołączył w marcu Łukasz. Od 3 lat jest uczestnikiem programu wychodzenia z bezdomności „Damy radę!”.