Podaruj kawałek serduszka Michalince!

138

Radomska Caritas apeluje o pomoc półrocznej Michalince Baranek. By dalej żyć i cieszyć się zdrowiem, musi przejść jeszcze jedną operację, wiążącą cały proces leczenia. Wstępny koszt tego etapu został oszacowany na około 160 tysięcy złotych.

Michalina urodziła się z połową serca. Nasza córeczka od dnia narodzin walczy o swoje zdrowie i życie. Już w szóstej dobie życia, przeszła zabieg cewnikowania serca, który umożliwił jej bezpiecznie oczekiwanie na termin pierwszej operacji – mówią rodzice dziewczynki Karolina i Grzegorz Baranek.

Michalina została zakwalifikowania do dalszego leczenia. Podjął się tego najlepszy kardiochirurg w Europie prof. Edward Malec z kliniki w Munster w Niemczech.  Z pomocą ludzi dobrego serca udało się nam zgromadzić środki finansowe na wyjazd do kliniki, by przeprowadzić pierwszą z dwóch poważnych operacji na otwartym sercu. Została ona przeprowadzona w październiku. Teraz przyszedł czas na drugi zabieg – mówi Grzegorz Baranek.

W akcję pomocy zaangażowała się radomska Caritas. W imieniu Michaliny oraz całej rodziny prosimy o wsparcie i pomoc w zgromadzeniu funduszy na operację w Niemczech – apeluje ks. Robert Kowalski, dyrektor radomskiej Caritas.

Na konto tej organizacji charytatywnej (45 1240 3259 1111 0000 2989 1757) można wpłacać środki z dopiskiem „Michalinka”.    (rm)

***

Zapraszamy do nowego serwisu charytatywnego www.pomagam.caritas.pl

pomagam2_728x90_2