Lublin: III Bal Wolontariusza

Już 26 listopada o godzinie 19:00 w Hali Sportowej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na ul. Konstantynów 1G w Lublinie odbędzie się III Bal Wolontariusza. Jego motto to Krańce Świata.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są wszystkie osoby, którym bliska jest idea wolontariatu, czyli bezinteresownego działania na rzecz innych. Mogą to być zarówno osoby zrzeszone w Szkolnych Kołach Caritas czy Parafialnych Zespołach Caritas, ale także wolontariusze innych organizacji pozarządowych, członkowie grup nieformalnych czy też sympatycy, osoby, które chcą poczuć klimat wolontariatu i być może do niego dołączyć. Dochód z biletów – cegiełek (ich wartość to 20 zł) przekazany zostanie na zakup wymarzonych prezentów świątecznych dla małych podopiecznych Caritas w ramach akcji „Prezenty z nieba”. Nasi wolontariusze już od początku października razem z dziećmi tworzą rysunki i listy do św. Mikołaja. Uroczyste wręczenie „Prezentów z Nieba” odbędzie się 3 grudnia w auli Domu Nadziei Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

Cegiełki, a także materiały promocyjne można otrzymać u Wolontariuszy CAL, a także w Centrali Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 2 w Lublinie. Można też zgłosić swój udział wypełniając formularz na stronie www.lublin.caritas.pl. Serdecznie zapraszamy!