Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy wsparcia dla opiekunów osób chorych i niepełnosprawnych „Zaopiekowani Caritas”

10 sierpnia zapraszamy na kolejne spotkanie grupy wsparcia dla opiekunów osób chorych i niepełnosprawnych „Zaopiekowani Caritas”.

Zapraszamy już w czwartek na godz. 18.00, do Centrum Okopowa przy ulicy Okopowej 55 w Warszawie.

Grupa jest otwarta i można do niej dołączyć w dowolnym momencie.

Spotkania prowadzi psycholog i psychoonkolog, Artur Kultys.

Do tej pory odbyły się już 4 spotkania. Na ostatnim spotkaniu wprowadziliśmy zasady grupy i przedstawiliśmy jej cele.

Zasady mają na celu uporządkowanie pracy grupy, zapewnienie uczestnikom poczucia bezpieczeństwa. Cele natomiast ukierunkowują pracę grupy – poszczególne spotkania są obecnie tematyczne. Zapraszamy!

Jeśli ktoś z Waszych znajomych potrzebuję takiego wsparcia, powiedzcie mu o tej grupie.

Pozostałe terminy spotkań w tym roku są następujące: 14 września, 19 października, 16 listopada, 7 grudnia.