Caritas Polska na kiermaszu mikołajkowym w Ministerstwie Finansów

58

Pracownicy Ministerstwa Finansów – a szczególnie Krajowej Administracji Skarbowej w Warszawie włączyli się w tym wyjątkowym czasie przed świętami Bożego Narodzenia we wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

W czasie kiermaszu mikołajkowego w Ministerstwie Finansów na stoisku Caritas Polska rozprowadzane były świece Caritas i wigilijne opłatki (specjalne z szopką) – poświęcone przez kapelana. Ofiary składane w tym czasie do puszki w całości będą przekazane na pomoc potrzebującym dzieciom.

Każdy chętny mógł też włączyć się w akcję Tytka Charytatywna i otrzymać do wypełnienia artykułami spożywczymi i chemicznymi papierową torbę, która trafi do potrzebujących przed świętami Bożego Narodzenia.

Kiermasz swoją obecnością zaszczycił pan pan Jacek Czachor – Mistrz świata w rajdach terenowych i wielokrotny uczestnik słynnego Rajdu Dakar.

Akcję ze strony Duszpasterstwa Krajowej Administracji Skarbowej zorganizował ks. Marian Midura – Dziekan KAS i współpracownik Caritas Polska.

na zdj. Jacek Czachor z Orlen Team i pan Paweł Cybulski – wiceminister finansów